Play by...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Play by...

Avatarok szerepjátékos fórumokra.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mi is ez...?

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin-sama
Admin
Admin-sama


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jun. 17.

Mi is ez...?  Empty
TémanyitásTárgy: Mi is ez...?    Mi is ez...?  Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 9:03 am

Kezdjük talán ott, hogy csupán szórakozásból hoztam létre ezt az oldalt.
Nem volt különösebb célom vele, csupán annyi, hogy azok, akik nem olyan jók a méretezésben és vágásban, esetleg még nem tudják, melyik lenne a megfelelő avatar alany a karakterükhöz, válogatni tudjanak. Esetleg, ha már tudják, ki lesz az avatar alanyuk, de máshol, vagy az oldalon nem találnak hozzá megfelelő képet, nyugodtan írjanak a Kívánság listába... Smile

Csak annyit kérek cserébe, hogy ha elviszel pár dolgot, jelezd az annak megfelelő topicban. Szerintem ez nem nagy kérés, főleg, hogy a legtöbb kép átalakítása saját munka Smile

A könnyebb átláthatóság érdekében méretekre és témákra bontom a dolgokat, mert tudom, hogy nem minden FRPG forog ugyanabban a témában, és szinte mindenhol változóak a méretek. De remélem azok, akik idelátogatnak, megtalálják a kedvükre való Play by-t. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://darkparty.hungarianforum.net
 
Mi is ez...?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Play by...  :: Kezdetek :: Kezdetek-
Ugrás: